| tanaseiulian a întrebat:

Ce masina imi recomandați? Am 18 ani! Buget 2000 euro. Eu ma gandeam la un Opel Astra 1.6 Benzina sau un Logan 1.4 Bezina +Gpl Sau Logan 1.6 Benzina + Gpl. Vreau mai multe păreri! !

Răspuns Câştigător
| Alexul99 a răspuns:

In banii astia eu iti recomand un logan 1.5 dci, o masina cu fiabilitate maxima si cu un motor sfant, am cunostinte care au scos si sub 4 litri la suta de km, ca si consum (la drum lung)
Desigur, ai putea lua in calcul si un golf 4, o masina foarte fiabila, de asemenea.
Si nu in ultimul rand, o skoda fabia, o masina destinata mai mult tinerilor, dar la randul ei, foarte fiabila

2 răspunsuri:
| Sandu3 a răspuns:

Ce masina imi recomandati? Eu iti recomand sa-ti ti banii la buzunar.Afla ca nu peste mult timp vei fi fara loc de munca, la 18 ani nu te prea angajeaza nimeni pentru ca nu ai experienta, iar daca vrei sa fi sclav pe 1450 de lei n-ai decat.Crede-ma si eu am avut 18 ani si stiu cum e.Te crezi zmeu, dar de fapt doar te crezi.Nu esti. Poti sa ma injuri, dar ti-am spus un posibil adevar care poate te va lovi. Tine-ti banii.Crede-ma stiu ce zic.

| Shadow486 a răspuns:

Un golf 4, 1.9 diesel mi se pare mai bun...este ieftin si bun la piese, si poti avea si mai multi cai putere la bugetul asta, acum depinde ce preferi