| florinsalam_6551 a întrebat:

Ce masina imi recomandati la 2500 \3000 euro sh fundabig grin

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Fara nici un fel de comentariu conduce detasat Volkswagen cu modele de Golf 3 sau daca ai noroc chiar 4 dar nu cred ca gasesti un Golf 4 in stare buna in 3000 de euro si daca nu uite-te la un Polo sau o Skoda Fabia le gasesti pe la banii astia ceva mai vechi sau un Passat din 2001-2003. Iti recomand sa nu te iei numai dupa preturile dupa net fiindca acelea sunt negociabile toti le pun mari si scad ulterior la negociere!

4 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

Ford Puma. Sau Fiesta. Sau chiar Focus MK I. Sunt masini al naibii de fiabile si foarte stabile cu un consum destul de redus si performante.

Răspuns utilizator avertizat
| Mia999 a răspuns:

alex a răspuns:
raspuns ales
Salut!
La banii aia. iti iei un golf 3 boboc... (inscris) ca daca nu e inscris ii mult taxa, la banii astia e ceea mai buna alergere. si pana in 3.000 gasesti unu bun nu te gandii la alteele nu sunt nici piesele scumpe la el:p

| lulu_5281 a răspuns:

Poate un Fiat Stilo, Fiat Panda, Peugeot 206.