| AnDrEi66ANDY a întrebat:

Ce masina imi recomandati pana in 1500 euro care sa nu consume mult si sa nici nu fie foarte veche?

Răspuns Câştigător
| verdenpom a răspuns:

Pai daca iti trebuie ceva mai mare, o SuperNova sau o Solenta. Daca vrei ceva mai rapid si mai micut, un Ford K-A ( fara cratima intre K si A dar daca nu pun asa in loc de K se pune C...). Poti sa gasesti un ford k-a mai nou care sa fie euro 4 (2002-2004). Are motor 1.3, consuma putin si se intretine usor. PS: Orice masina ti-ai lua, cauta una cu aer conditionat. Nu o sa regreti vara.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O solenta

| Axys a răspuns:

Eu zic ca matizul e cel mai bun pentru ca are consumul mic este matiz si mai eftin de 1500 euro :P

http://www.depozitauto.ro/......86917.html

| Braunion a răspuns (pentru Axys):

9% in oras ti se pare consum mic? Matizu are un rahat de motor in 3 pistoane de 790 cm3. Trebuia sa consume 5% maxim...

| Axys a răspuns (pentru Braunion):

tongue...eh nu le am cu motarele eu big grin

| Naяutσ a răspuns:

Wolkswagen 3, iti raman banii si de-o bere.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Hello big grin
Intra pe autovit.ro si selecteaza acolo criteriile dupa care vrei sa cumperi.

| Braunion a răspuns:

Nu exista asa ceva

| Anonymous2899 a răspuns:

Un golf 3 este destul de bun. Am si eu unul GL TDI si pot spune ca merge foarte bine dar trebuie sa il numești bun pentru ca tabla de pe ele nu este chiar asa buna adio majoritatea au rugină. Funda?

| DragosBosss97 a răspuns:

Incearca site-ul autovit.ro si gasesti acolo tot felul de masini la de preturi vrei etc da acum depinde si de cati bani ai dar sper sa reusesti sa-ti gasesti masina la care speri, funda?

| Popescua123 a răspuns:

Ia-ti ceva pe benzina sau daca gasesti ceva cu gpl ca daca iti iei diesel pana in 98 iti iei si sa nu aiba probleme cu turbina etc... sa mai bagi inca pe atat in ea eu asta iti sugerez benzina + gpl