| anonim_4396 a întrebat:

Ce masina imi recomandati pana in 5000 de euro putin mai intalta?

6 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pana in 5000 si mai inalta nu prea cred ca gasesti decat un Pajero ok sau o Toyota Land Cruiser care sa isi merita banii altceva nu prea vad ce si daca totusi renunti la faza cu inaltimea iti recomand un Golf sau un Passat preferabil Golf!

| heddy10 a răspuns:

Opel Vectra, Skoda Fabia.

| koshmarul a răspuns:

In Italia cu 5000 euro iti iai un bmw seria 3 super

| CoOsMin a răspuns:

"intalta" nu imi dau seama ce zici dar eu iti spun o masina pana in 5000 Euro second. care daca o iei cu cap sa te tinta Audi a4

| FRE3wILL a răspuns:

Opel Vectra C, AUDI A4(2002), Skoda Octavia

| sweetheart96 a răspuns:

Skoda octavia 2 an 200+ 1.9 tdi diesel neaparat