| anonim_4396 a întrebat:

Ce masina intre 30.000 si 50.000 Euro e recomandat unui incepator?

Răspuns Câştigător
| AndyPeScurt a răspuns:

Cu 50.000 de euro poti lua un Audi A5 sau un A7 sau A6, la mana a2a,bmw X6, Mercedes etc.
Totusi eu am inceput cu un Logan 1. 6MPI 90cp, asa ai putea incepe si tu si dupa un an mi-am loat Audi A6 2.0TDI 161cp din 2007.
Totusi ce sa zic daca ai atatia bani pentru o masina ia-ti ce vrei...

21 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Volvo c30, c70 sau v40!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Masina de 50. 000euro pentru un incepator? da de ce?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

3 Loganuri noi, full, si de restul le faci tinichigeria pana te inveti cu sofatul.

| OldSoul a răspuns:

Salut, eu unul daca ar fi sa imi iau o masina intre acea suma probabil as alege un BMW X6 Hamann, sau un Jaguar XF noua editie dar tot pe BMW cred ca m-as baga.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

O Dacia 1310.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai doar 14 ani.
Iar 50.000 este o suma destul de mare, chiar si pentru un emigrant.

| PapagalGalben a răspuns (pentru anonim_4396):

El troleaza...
Nu ti-ai dat seama?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru tine, o masina de spalat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmm...o sa iti dau masini sub acest pret, pentru un incepator:
-Mazda 6
-Golf 6
-Golf 7
-Skoda octavia
-Bmw 320d
-Honda accord
-Volkswagen scirocco(Una din cele mai frumoase masini dupa parerea mea)

| Hitback a răspuns:

Ia-ti golf tuneaza-l bagai niste subwoofere si rupi orasu baftawinking

| TheCritic a răspuns:

Unui incepator nu-i e recomandata o masina intre 30000 si 50000 de euro, ca sunt sanse s-o buseasca. Eu am inceput cu un Volvo C70 dar nu nou, dupa 1 an si un pic mi-am luat masina ceva mai puternica si mai scumpa. As zice un VW Passat...winking
Numai bine!

| DataSoft a răspuns:

In primul rand daca esti "baiat de bani gata" nu statai tu pe TPU. sa iti dea cu parearea un neica nimeni despre ce masina ai putea tu sa cumperi la 30. 000e ..asa ca lasa basinile de o parte ca nu iti sta bine.

| Florian20405 a răspuns:

Intre 30.000 si 50. 000E pentru un incepator masina? laughing
Ma rog, daca vrei ceva puternic si sa dai gata pe oricine, alege Golf 7 R sau Seat Leon Cupra 300 CP.
Dar nu-ti luat de inceput o masina scumpa, ia-ti ceva pana in 3000E. big grin

| FrateleAndrei a răspuns:

Wow! 30.000€? Hm...îți poți lua ori Bmw ori Audi ori Mercedes.Eu daca as avea 50.000€ mi-aş lua un Audi q7.

| ginoeugen23 a răspuns:

Masina potrivita pentru tine e viseazaincontinuare

| gtr2rr3 a răspuns:

Esti sigur ca ai atatea bani, sau scrii asa ca n-ai ce face? In fine eu as recomanda Golf7, Seria1, Clasa A, Gla, etc.

| Seby271995 a răspuns:

Volvo XC90 îşi face toţi banii şi e o maşină foarte sigură!

Răspuns utilizator avertizat
| marcofrangeti a răspuns:

Un vw toareg 2013 sau 2012 ar fi bun dar second hand

| marcofrangeti a răspuns:

O mazda Cx- 5‎ e buna si e dotata la maxim

http://www.google.ro/......http?/url