| Nimeni10 a întrebat:

Ce mașina recomandați la 3000 euro, nu merg chiar așa de mult cu mașina.

10 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Focus 2 1.6-1.8 TDCI daca vrei diesel
Opel Vectra C 1.8-2.0 daca vrei pe benzina (sau 1.9 CDTI)
Ori Astra H, de la 1.6 in sus.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Taxiul/transportul in comun. Fara nici o intentie de a glumi. Masina e unul dintre multele moduri prin care statul iti baga mina in buzunar si daca nu este esentiala gen faci taximetrie sau stai la 15 km de oras si nu ai microbuz de acolo, atunci e mai bine fara.

| Nimeni10 explică (pentru GabiDumitrescu):

N-ai cum fara o masina in ziua de azi esti mort.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Nimeni10):

Nu am masina si traiesc foarte bine. Oras mare, transport in comun pus bine la punct. Dar nah, obrazul subtire...

| Frank51 a răspuns:

Golf 5.

| AFR81 a răspuns:

Pe Renault Scenic-ul meu am dat 2300 de euro si sunt foarte multumit. Ar fi bine sa ai in vedere si aceasta varianta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BMW e46 unul ingrijit cu putini km

Răspuns utilizator avertizat