| Wenttmann a întrebat:

Ce masina recomandati la 5000E si de ce? Preferabil as vrea sa o cumpar din Germania.

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pai depinde ce masina vrei tu.
Eu m-as duce in Germania cu 5000e ca sa vin cu masina de 3000 si remorca, incarcat cu ceva utilaje agricole mici (motosape, cositori), si ce mai gasesc la pret bun pe acolo, usor de vandut in tara.
Ca masina, as lua un Astra H 1.6 Twinport. Pentru ca e o masina reusita, usor de intretinut, si destul de moderna. Mie imi plac Opelurile pentru performante (consum/putere/stabilitate/siguranta).