| AlexMaftei2001 a întrebat:

Ce masina recomandati pentru bugetul de 3000 euro?

12 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Astra H, Focus 2, Megane 2.
Sau Fiat Stilo

| Sofer a răspuns:

Depinde ce mașina iti place tie.
1. Vw golf 5/ plus
2 Audi A3
3. Opel astra h
4. Bmw e46 320d 2004-2005
5. Bmw 118d 2005-2007.
De tip familie cu spațiu mare de stocare alegi break.

| Lukasssz a răspuns:

Opel Astra g 1.6

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Lukasssz):

Din aia am luat acum 2 ani, cu 1000 euro laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beko

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mini cooper s daca gasesti la banii astia. Consum mare dar te distrezi rau cu ea
Un audi cabrio pentru la vara
Sau logan bunicel si dai 500-600 euro pe instalatie gpl si mergi pe ieftin daca faci mult drum
Daca vrei pentru familie un touran sau break
Daca trebuie sa faci putin drum 50-60km pe zi max ia ti benzina nu diesel, ca la km mari face probleme.

Daca vrei bmw eu zic sa mai strangi bani ca la 5000-6000 gasesti bmw uri misto rau decat sa iti iei unu vechi si posibil cu probleme.

3 k e suma de economii, daca vrei distractie sari la 5-6-7 sau iei un cabrio, pentru viteza e bun rau mini s dar consuma mult pentru ea, sau bmw dar s-a r putea sa bagi alti bani pentru reparatii.

Răspuns utilizator avertizat
| Nimeni10 a răspuns:

Golf 5 1.9 TDI sau 1.6 mpi daca vrei benzina, alta alternativa daca vrei e46 320d daca gasesti una in stare buna.