| anonim_4396 a întrebat:

Ce masina second hand sub 5000 de euro imi recomandati?

6 răspunsuri:
| alex_7264 a răspuns:

Pai. sa vedem. mai ai o posibilitate. daca. ai. o masina veche.(sau ai tai)... poti duce aceea masina. si in + mai poti duce 2. pe langa. aia ar insemna. cam 2700.euro(daca duci 3 masini) daca duci 1 (e. 38 mil)... si intri pe site la rabla. si vezi ai 20 de marci... Cea mai ieftina e Loganul. 4600 ceva de genul. acum tu sti tongue daca nu. vrei asa... gasesti masini dar cam vechi... eu as merge pe skoda, vw, adui, renault, opel. ``U alegi Cheia e la tine``

kratos
| kratos a răspuns:

Un renault clio sport ultimul tip sau un opel astra happy

| gambler a răspuns:

Golf 4 motorizare diesel, e o masina foarte fiabila, are consum mic si intretinerea e ieftina.

| kenzo007 a răspuns:

Un Audi sau un renault.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:smnbIZ5mmQ0J:www.autobizz.ro/+masini+second+hand&cd=1&hl=ro&ct=clnk&gl=ro
aici iti alegi dupa marca si pret, tot ce vrei

| sentiment a răspuns:

Un renault megane