| DiaDiana9 a întrebat:

Ce masini cu 4 locuri as putea conduce la 16 ani cu B1? Pana in 2000 euro.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 14 ani nu poti conduce nimic!
la 16 ani poti conduce numai vehicule foarte usoare de 2locuri, sau motoscutere.

Tu mai ai de asteptat 4 ani pana faci 18, ca sa sofezi o masina cu 4 locuri.

Asta ca sa dovedesc ca ai doar 14 ani:
"în 3 Ianuarie | DiaDiana9 a întrebat:
Cum sa fac bani la 14 ani? In afara sa cer bani, vreau raspunsuri serioase".

| DiaDiana9 explică (pentru Violleta2022):

Mersi de raspuns! Am 14 ani dar voiam doar sa stiu daca la 16 voi putea conduce o masina

suntserios
| suntserios a răspuns:

Niste Aixamuri... Da ma indoiesc ca gasesti la 2000 euro

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Roaba caruța pubela de gunoi

| Lukasssz a răspuns:

Caruciorul cu butelii :, caruciorul de la Kaufland.

| Vântulalb a răspuns:

Mai posta unul prostii pe aici dupa care zicea ca e eroare de tastatura! Masina la 16 ani cu B1? Nimic nu se leaga.

| goguPatent a răspuns (pentru Vântulalb):

Ce nu se leaga? Nu ai auzit de categoria B1?

| greyyhatt111 a răspuns:

Mai asteapta si tu 2 ani daca vrei sa conduci o masina adevarata, ca n-ai sa crapi laughing