| Juliaia a întrebat:

Ce masini recomandati pana in 10-11000 de euro? Preferabil dupa 2012

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La banii ăștia, uită-te serios după o mașină nouă, nu după o vechitură manevrată

| Goete a răspuns:

Dacia Sandero nou-nouta.
Sunt masini foarte bune si fiabile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 10 euro doar macheta

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Eu personal as merge acum pe ceva pe benzina din japonia sau korea: Honda civic 1.8, Kia Ceed 1.6, Hyundai i30 1.6... Daca vrei diesel atunci probabil as cauta un passat b7, audi a4. Parca este promotie la Renault, inca ceva bani in plus (pe care oricum ii dai in reparatiile altor masini second) si poti sa iti iei un megane 1.3 TCE 116cp ..Stiu ca nu se compara megane cu sa zicem un Audi A4 dar e masina noua cu garantie 5 ani.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Audi a4

| IAR a răspuns:

Eu ti-as recomanda Opel Mokka, o masina destul de chic happy

| Juliaia explică:

Multumesc pentru raspunsuri dar as opta intre un audi a4, a6, sau un mercedes. Insa fiind fata nu stiu exact care este mai fiabila, mai usor de intretinut si eleganta in acelasi timp. Voi ce model imi recomandati? happy

| suntserios a răspuns (pentru Juliaia):

Ar fi pacat sa dai 10.000 euro pe o masina premium cu sute de mii de km cand poti lua o masina aproape noua sau chiar noua