| HanszmR a întrebat:

Ce masini recomandati pentru un incepator?

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Masinile din NFSwinking

| Violleta2022 a răspuns:

O masina cat mai mica, ieftina si ponosita, ca-n primul an de soferie ai 90% sanse sa ai accident si nu merita sa bagi banii in masini bune, pana nu inveti sa sofezi.

| Crackman a răspuns:

Polo, corsa, un renault, o fabia, ford ca

| HanszmR explică (pentru Crackman):

Ce zici de ford fiesta sau opel agila sau meriva?

| Crackman a răspuns (pentru HanszmR):

Sigur, dar important este sa nu dai foarte mult pe o prima masina.
Putin ca oricum o sa faci scoala pe ea pana te inveti bine de tot.
Tot odata nu poti sa iei o masina prea ieftina ca bagi mai mult in ea decat a costat daca este pacatoasa.
Sunt de acord cu fiesta.

| TheGentleman a răspuns:

Dacia Logan. Ieftin de întreținut și accesibilă

| Gamergusti a răspuns:

Ia-ți un golf și gata

| userrTpu a răspuns:

Salut. Pe benzina si cu un motor cat mai mic, 1, 1-1, 2 si eu sunt la prima masina, am un polo din 2001 si sunt foarte multumit dupa un an de condus.