| Coltosi_Nebunaticii_1990 a întrebat:

Ce microbuz/autobuz ajunge la parcul rizer Galati?

Răspuns Câştigător
| JustLikeMe a răspuns:

Iei 104,102, 105 sau 19. Daca iei 104 sau 102 cobori la studenti si dupa mergi inapoi pana ajungi la gradina publica, iar 19 si 105 te lasa chiar in fata gradinii. Faci dreapta de la statuie si mergi tot inainte, si ajungi big grin

2 răspunsuri:
| Braunion a răspuns:

De unde sa plece? Din Bucuresti, Cluj, Iasi? Ar fi util sa specifici si asta, ca sa ne dam si noi seama exact ce vrei sa stii.

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Era traseul 35, dar nu stiu daca mai circula, intreaba la un ghiseu de bilete.