| sony32 a întrebat:

Ce motocicleta de 125 cc care poate fi condusa cu A1 imi recomandati?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde ce gasesti in magazin alegi una cat de cat buna marca nu prea conteaza ci cum a fost intretinuta, km facuti. Daca e noua mult mai bine.

| zdrangoi a răspuns:

Motociclete cu cilindree maximă de 125 cm3, cu puterea maximă de 11 Kw. şi cu raport putere/greutate de cel mult 0, 1 Kw/kg;

| sony32 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Mda,iti multumesc pentru acest raspuns (Nu m-a ajutat cu nimic)

| AndreiiR a răspuns:

Yamaha yzf r125, aprilia rs125 Iti recomand yzf deoarece este mai buna decat aprilia