| anonim_4396 a întrebat:

Ce motocicleta imi recomandati pentru inceput? Mentionez ca acum am inceput categoria A.

5 răspunsuri:
| Laur195 a răspuns:

Ce categorie detii?

| EmilTraian95 a răspuns (pentru Laur195):

Momentan am inceput categoria A. Fac 24 de ani in mai.

| Laur195 a răspuns (pentru EmilTraian95):

Sincer, nu ti-as recomanda sa incepi pe una de 1000...Eu am inceput pe Hornet de 600 si m-am inteles extrem de bine cu el, acum depinde ce fel de motocicleta preferi

| EmilTraian95 a răspuns (pentru Laur195):

Ma gandeam la un Honda Dominator dar nu stiu daca 250 sau 650

| Laur195 a răspuns (pentru EmilTraian95):

Eu zic ca iei de 650, nu e o motocicleta foarte puternica, dar ai grija, daca gresesti pe motocicleta, nici una de 125 nu te iarta, ai mare atentie, ti-o spun din proprie experienta