| anonim_4396 a întrebat:

Ce observi la volvo? o diferenta dintre volvo si celelalte marci des intalnite la noi in tara (vw opel renault peugeot dacia bmw mercedes )
RASPUNS: toate marcile au masini cu motoare sub 90 cai putere dar si mai mult, dar volvo nu are motorul cu 95 cai putere este cel 1.9 d in rest, pana si modelele astea mici c30 au peste 100 cai putere, nu mai zic de motoarele t4 volvo v40 sau t5 volvo 850 care au o putere enorma

Răspuns Câştigător
| Y0 a răspuns:

La volvo observi de exemplu ca este cea mai sigura masina din lume.ea a inventat centura de siguranta si multe altele.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat