| TeckTonik997 a întrebat:

Ce parere aveti de 1.6 FSI de pe Golf 5? Pe net gasesc ca e bun dar am intrebat 2 oameni care fac afaceri in domeniu, unul bisnitar si altul mecanic incepator si mi-au spus ca FSI e stricacios si 1.4i e prea slab (ceea ce am observat si eu, 100km in a5a cu 3k turatii). Deci e bun 1, 6 FSI sau e stricacios? 1, 6i nici nu prea gasesc si ce gasesc e cu 200-300 e in plus...

2 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

Mecanicul stie mai bine. Cei ce vind pe net, isi lauda marfa sa o poata vinde.

| DailyDriven a răspuns:

Https://dailydriven.ro/......-5-1-6-fsi uite aici detalii cate vrei.