| Danezul99 a întrebat:

Ce părere aveți de BMW seria 3 f30 din 2012?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ai zis ca din banii de bmw seria 3 din 2012 iti iei tesla. seria 3 ala din 2012 e 9000 euro

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Masina urata, veche

| Sofer a răspuns:

Arata bine dar mai pui ceva și îti iei seria 4 ca e mai frumos.

| Endoryus a răspuns:

La banii aia cumpar mai degraba un Tesla model 3. Clasa nu cocalarisme.

| suntserios a răspuns (pentru Endoryus):

Unde ai gasit model 3 la 9000euro?

| Endoryus a răspuns (pentru suntserios):

9000? Eu ma uitam la mana a 2 in Irlanda. Vorbim de 40000 de euro.

| Endoryus a răspuns (pentru suntserios):

Am verificat din nou si se pare ca am gresit. Da, e 9000.

| suntserios a răspuns (pentru Endoryus):

Pai ai zis ca din banii de bmw seria 3 din 2012 iti iei tesla. seria 3 ala din 2012 e 9000 euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E decentă. Am vazut cum arată, și ce ma dacă e veche? Totuși e BMW laughing