| PrivesteCatreCer a întrebat:

Ce parere aveti de civic-ul din 2007-2008? Este o masina buna? Este o masina buna pentru Romania? Vreau pareri de la oamnenii care o au sau au avut-o. Multumesc

10 răspunsuri:
| emipenet a răspuns:

Buna! Este o masina destul de buna, ti-o recomand, daca o vei cumpara sa ai grija, masina nu merge cine stie cat de tare,
funda?

| suntserios a răspuns (pentru emipenet):

Momentul ala cand iti dai cu parerea dar nu ai nici cea mai vaga idee despre ce vorbesti.

Motoarele alea pe 1. 8benzina sau 2, 2diesel de la Honda cu 140cp, 0-100 sub 9s si peste 200km viteza maxima nu merge tare? lool

| emipenet a răspuns (pentru suntserios):

Era sarcasm frate tu nu ai vazut?

| suntserios a răspuns (pentru emipenet):

Ehh sarcasm o duda, ce sa zici si tu acum.

| emipenet a răspuns (pentru suntserios):

Frate daca nu sti ce este aia sarcasm du-te de aici, ca acum de dai mare si tare ca cine Imi esti tu, pfooai

| suntserios a răspuns (pentru emipenet):

Clasicul TPU-ist care da cu oistea in gard.
Raspuns la plesneala si cand e corectat nu stie cum sa se mai dea cu curul de pamant. Esti in grafic.

| emipenet a răspuns (pentru suntserios):

Bai frate, tu ai inceput, ce grafic? unde?

| suntserios a răspuns (pentru emipenet):

In graficul userilor TPU care se agita ca un pepsi sa isi sustina nebuniile pe care le scriu pe aici...

| PrivesteCatreCer explică (pentru emipenet):

M-ai lamurit frate, o sa-mi cumpar una si o sa-ti cumpar si tie, merci:3

| emipenet a răspuns (pentru PrivesteCatreCer):

happy