| stiby a întrebat:

Ce parere aveti de dacia logan adica din toate punctele de vedere consum, performante etc?

Răspuns Câştigător
| philips a răspuns:

Nu vreau sa fiu rau, sa critic sau ceva, dar DACIA in general sunt masini care dupa 10 ani sunt praf. NU recomand niciodata nici un model de DACIE! La acei bani iti cumperi o masina veche, dar stii ca tine mai mult timp si e mai buna ca DACIA, bafta! Funda?

5 răspunsuri:
| eugem35 a răspuns:

Ia trecut vremea a fost odat motorul si franele ce era de ea, in rest praf tandari, te cred ca ai asa ceva dar nu mai este o masina cu care sa te lauzii,

| Daniel123 a răspuns:

Are un prieten, am mers de cateva ori cu ea si din cate am vazut merge bine, el are versiunea 1.9 D. Si la consum e buna, la interior e la fel ca loganul, deci nu e rau. Nu e o masina rea ba chiar sunt zvonuri ca ar fi cea mai buna masina fabricata de Dacia vre'o data desi eu cred ca masina aia e Dusterul!

| al3xandru_4340 a răspuns:

Nu tzio recomand mai ales daca faci accident cu ea.am facut eu mi s-a facut fata varza si m'a costat 21 de milioane.am vrut sa o repar mai repede fiindca aveam afisu in geam si trebuia sa ma duc sa ma intalnesc cu un cumparator.am dat'o din sila cand am vazut ce a patit ala cu din fata mea si ce am patit eu.asa ca nu o recomand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seamana a cutie de conserve captusita cu plastic la interior.

| Cristi93 a răspuns:

Performante:.nu e chiar sportiva...acu depinde si de motorul pe care al are cat despre consum iti pot spune ca varianta diesel nu trece de 5, 2% exploatata cat o tin pistoanelelaughing.e adevarat ca tabla e cam praf dar in ansamblu pentru ce ne ofera noua tara asta e o masina ok usor de intretinuthappy