| NearMello a întrebat:

Ce parere aveti de hyundai accent 2005-2008 1.4 benzina sau 1.6?

2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

De evitat. O mașină nepopulară în Europa, retrasă de vreo 10 ani din Europa, greu de găsit piese de schimb.
Există Renault Symbol, Kia Rio, Peugeot 206 sedan.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Eu o vad acolo cu Logan 1. Adica e o masina simpla, fiabila si ce nu prea iti da batai de cap. motoarele lor is fiabile. Daca vrei o masina simpla ( evident daca e si intretinuta) si fiabila ce sa te duca din A in B atunci e o alegere buna.