| MelindaVictoria a întrebat:

Ce parere aveti de skoda fabia elegance full option cu motor de 1.4 101 CP din anul 2000?

3 răspunsuri:
| DaW a răspuns:

Cam fortat motorul de 1.4 la 101cp cam mult si consum prea mare la consun de 7 scot cu a6 de 2.7.

| nowandrei a răspuns:

E o masina destul de Ok, din punctul meu de vedere. Consuma in jur de 7l/100km. Are un aspect frumos, motor foarte silentios, doar 73dB, acum depinde si cat de bine a fost intretinuta.

| raduraduuu a răspuns:

Gândește,te ca full option înseamnă multa electronica pe mașină. Având in vedere ca mașină este din 2000 toată aceasta electronica încet încet va incepe sa cedeze. Putini se gândesc la lucrul asta dar o sa vezi ce usturător o sa fie când o sa stai cu mașina in service. Cat despre skoda ca mașină e foarte buna. Am skoda Dacia 1.4 2001 si e foarte buna.