| 123coco a întrebat:

Ce parere aveti de un seat cordoba 1999 motor 1.6 benzina? este o masina fiabila? ce consum are? la piese este ieftina?

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

E vorba de 1.6 101 cp nu? Consum oras 10.9 si extern 6 si mixt ajunge la 7. E un motor usor de intretinut.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Fiecare masina este interesanta in felul ei, dar daca tie iti place este in regula.

| 123coco explică (pentru LonelyLoner92):

Masina imi place ca aspect, dar nu prea stiu multe de ea. si ma interesau niste detalii tehnice cum ar fi consumul, pretul pieselor, taxele.