| Sentry a întrebat:

Ce parere aveti despre BMW X1? Masina practica, rezistenta? fiabila?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde anul de fabricatie. Seria M e cea mai fiabila in rest cad plasticaraiele jos scartaie si apar martori la bord dupa 20. 000km

| ACTH a răspuns:

Invata sa conduci pe un Logan ca ala e mama si tata masinilor!

| Sentry explică (pentru ACTH):

laughing nu inteleg ce e cu raspunsul asta. Raspunsurile la intrebarea asta ar trebui sa fie relevante. Am permis de conducere. Vreau pareri despre masina asta happy atat

| suntserios a răspuns (pentru ACTH):

Unii oameni sunt frustrati ca nu pot conduce decat logan si atunci vor asta pentru toti

| Sentry explică (pentru suntserios):

Ma eu conduc ceva mai rau decat un Logan, o martoaga ca sa zic asa, da is multumit ca ma duce de la A la B.