| EmilTraian95 a întrebat:

Ce parere aveti despre marca Fiat? Avantaje si dezavantaje am vazut Fiat Albea la motor de 1.4, cam ce consum are? Merita banii o astfel de masina?

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu stiu prea multe despre aceasta marca, dar am lucrat recent la Punto si Brava, pot spune ca sunt foarte bine facute, lucrezi la ele de placere, nu iti da deloc batai de cap, totul e simplu si aranjat, chiar mai frumos decat la Volkswagen.
Albea pare o masina ieftina, sa nu ai asteptari prea mari de la ea, e un concurent al Loganului... Despre motor nu stiu, poate o sa-ti raspunda cineva care a avut de-a face cu el.