| Marianahsvvd a întrebat:

Ce părere aveți despre seat Ibiza? Pentru început, pentru fete? Cei care aveți sau știți mai multe detalii, astept răspuns.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu fac masini faine, pentru femeie merge un mini one sau honda e - daca vezi femei cu bmw din 2022 sau porsche (stii ca si-au facut treaba la nivel international) dupa s-au retras acasa. https://asia.nikkei.com/......in-October

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde si din ce an e.
Primele modele au fost ok.

| Sofer a răspuns:

E o mașină drăguță pentru o fata. Mașină ți-o alegi după plăcerile tale și nevoile tale.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Nu sunt fata dar am avut ca prima masina un seat ibiza din 2000 si dupa temporar am folosit unul din 2008. Dupa mine is masini draguta, potrivite pentru o fata incepatoare si fiind mecanic copie dupa VW polo si Skoda Fabia, sunt piese si mecanici peste tot pentru ele. De evitat motorul 1.2 MPI, si oricare din cele TSI/TFSI...
Un Seat Ibiza 1.4 MPI/ 1.6 MPI / 1.4 TDI e toata masina de care ai nevoie de inceput. Doar sa o verifici bine evident.