| Emanuel_Cocut_1999 a întrebat:

Ce părere aveți despre testerul delphi ds150e? Șterge erori? Găsește defecte? Niște detalii?

1 răspuns:
| xerxes1 a răspuns:

Am ceva asemanator, Autocom iar un prieten mecanic are delphi.
Platit 900 ron acum cativa ani.
Asa ceva au multi mecanici. Functioneaza pe orice masina, sterge erori, interval de service, citeste coduri de eroare, face si adaptari la anumite modele.
Dar la WV nu face ce poate face un Vag com de 150 de lei, nici pe departe.
La opel nu poate sa programeze telecomanda pe care un op com de 150 de ron o poate face.