| SPECTOGRAFIE a întrebat:

Ce părere de anvelopele Star performer HP-3? Își fac treaba?

3 răspunsuri:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Nu stiu exact ce masina ai tu, dar eu as lua ceva cu B la aderenta macar. Am luat si eu o data ceva cu C C la specificatii si am regretat. De atunci folosesc niste anvelope cu A C. Daca doresti sa le pui doar pe o masina de naveta ce merge prin oras mai mult, sigur isi fac treaba.

| mgtow a răspuns:

Vezi unde sant facute. Daca e made in EU sau alta tara care nu e china poti sa te bazezi pe ele

| NicuNicolae24 a răspuns:

Salut, poti incerca ceva mai mai calitativ, eu merg cu falken FK510, este bine vazut inteste, l-am luat de pe www.janta.ro si nu a costat foarte mult. Am primit si un voucher de motorina cadou de la site.