| Mkeynes a întrebat:

Ce pot face, sa ma ajute cineva cu sfaturi?
Nu pot lua examenul auto din cauza ca nu ma pot concentra ca am emotii la examen.
De obicei conduc bine tot timpul dar cand vine ziua examenului sunt cam stresat.
Nu ma pot concentra poate din cauza ca vreau sa fac totul perfect.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O discutie cu medicul de familie care sa te trimita la un specialist si un calmant luat la momentul respectiv.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Dai pana scapi de emotii, aia e.
Ce e cu atata graba?
Va comportati de parca ar trebui sa plecati undeva.

| Felys a răspuns:

La capitolul emotii nu cred ca ma intrece nimeni. Prima data cand am dat de permis am luat la sala dar am picat la oras cu brio.A doua oara am dat iar sala si am luat punctaj maxim si si-a facut mila politaiul de mine ca altfel ma pica iar la cate greseli am facut dar si-a dat seama ca sunt rezultatul emotiilor si ma trecut.Trebuie macar sa stii teorie daca practica te omoara

| goldenbullet a răspuns:

Nu te poate ajuta nimeni. Aici trebuie sa te ajuti singur si sa fii stapan pe tine.