| theeminemshow a întrebat:

Ce preferati dintre toyota hilux; mitsubishi l200; isuzu d-max; nissan navara d22? Aviz impatimitilor de "gipuri".

4 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Hilux, zic eu, este cea mai fiabilă mașină ever.

| subfocus a răspuns:

Mitsu l200 clar... de departe

| sebywarlord a răspuns:

Depinde din ce an happy
Normal as merge pe L200 [are taicamiu unul din 99] dar am auzit ca L200 seria din 2006-2009 este foarte proasta pentru ca este facuta in india, sub licienta mitsubishi dar totusi in india si, a iesit cam bataie de joc... dupa l200 as alege navara, sunt foarte bune din cate am inteles, dar si hilux e frumos tata unei prietene are hilux, imi amintesc ca aveam 16 ani si ne-a dus pe camp la offroad, ce mi-a placutbig grin nu simtea nmic masina aia parca plutea big grin

| DarkAngel007 a răspuns:

Toyota Hilux e foarte buna