| Cristian7991 a întrebat:

Ce sa aleg intre un Mercedes S500 din 2000 sau un BMW 754 din 2003 ambele pe benzina? Stiu ca o sa fie scumpa intretinerea si ca o sa consume mult da imi plac calutii. Imi plac ambele masini si le are un prieten si vrea sa le vanda. Ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| NeymarJr11 a răspuns:

Bos IA BMW :X Imi place la nebunie atragi, gagici :X laughing cu el, si e la moda BMW, Mercedesu s-a dus, dracu doar aste'a noi sunt, si ele BMW raman :X.

| GameFace a răspuns (pentru NeymarJr11):

Esti prost de ragi, nu stii cei bun, nai stiut vreo data si nici nu vei sti....Mercedes mereu a fost de-a supra, nu vorbi prostii, S Class e regele

10 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Bmw-ul ca e mai nou, chiar daca mercedesul e mai frumos.

| greyhound a răspuns:

Ia-ti ma si tu ca omu normal o masina normala. Iti place sa platesti impozit 20 de milioane?

| Braunion a răspuns:

Tot cocalaru se lipeste la BMW. Mergi pe ceva clasic cum e Mercedes. Aia da masina adevarata happy

| EMike a răspuns:

BMW, cu siguranta. Eu bmw-ul l-as alege. E din 2003, e mai nou.

| Mariussss14 a răspuns:

Mertzanu e la baza frate nu orice are s500

| Scremer a răspuns:

Ambele masini sunt bune. Care iti place mai mult

P.S. BMW au toti cocalari.

| Oviiyy a răspuns:

BMW au toti cacarezii, mercedes-ul este mai elegant acum depinde de tine ce fel de om esti. de ce lumea zice mercedes si alte masini.

| GameFace a răspuns:

S Class frate

| EuCosti a răspuns:

Mercedes S500 nu are toata lumea si este mai frumos toti cocalari au BMW