| darkhell217 a întrebat:

Ce sa mai auzit de permisele pentru motopede AM?
cand vom putea face permis aveti idee?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.mediafax.ro/......e-10312201
Pa, pa.

| viotedy a răspuns:

Dar de ce nu faceti pentru A1? nu inteleg.AM e pentru mosnegi, ca nu poti depasi viteza de 45 la ora. daca ai AM si esti prins cu 50, e ca si cum n-ai avea permis.

| darkhell217 explică (pentru viotedy):

Pai da dar am inteles ca nici A1 nu pot face, cica nu exista inca legea data

| viotedy a răspuns (pentru darkhell217):

A1 se facea si acum 10 ani.atunci mergea la examen fiecare cu scuterul lui.acum asta nu stiu daca nu cumva e obligata scoala sa aiba scutere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce faci 18 ani si treci examenul auto pentru AM. Evident, dupa cursuri.