| Anonimaaaxgar a întrebat:

Ce tip de șoferi sunteți?laughing) Adică calmi, care se enervează repede, etc.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand imprumut masina politiei sunt calm sa nu par a fi suspect

suntserios
| suntserios a răspuns:

80%calm
Ma enervez doar când dau de nesimțiți maximi

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Calm, care cu prima ocazie, se duce mai in fata.
Nu injur nici in gand, dar dau senatia ca ii iau pe toti pe sus. Iar cand vad pietoni timizi, sau vreun sofer blocat in intersectie, opresc circulatia pentru ei.

| Anonimaaaxgar explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Ăsta e un răspuns la mișto, nu? Chiar oprești circulația pentru pietoni timizi sau șoferi blocați în intersecție?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Anonimaaaxgar):

Decat sa-mi sara in fata, da.
Ii las eu.
Si ii sperii pe cei care nu s-au asigurat, sau au considerat ca "e ok sa puna Turbina frana" - ce ar fi sa nu pun?

| Catrice a răspuns:

Tipul Pieton.

| Superior a răspuns:

Intertia Drift

| TheTom7 a răspuns:

Depinde de starea pe care o ai in momentul in care conduci, de cat de obosit esti, etc.

| Bogdan_Bunea_1975 a răspuns:

Tipul : Fara carnet =)