| jankistu a întrebat:

Ce vi se pare mai marfa un opel astra gtc sau o yamaha r1?

Răspuns Câştigător
| Koisan69 a răspuns:

Ca siguranta opel astra gtc, ca senzatie yamaha r1 numai ca daca alegi a 2-a varianta sa pastrezi si niste bani pentru inmormantare.

3 răspunsuri:
| jocnecurat a răspuns:

Eu zic amandoua.happyai nevoie de o masina dar si de senzatii tari cateodata... dar pentru Romania un R1 nu este de recomandat.

| ByLoREDaN a răspuns:

As zice ca la strazile romanesti si la traficul in stil romanesc as alege toata ziua Opel Asta... Desi detin o Yamaha r6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa ne pui sa alegem dintre astea.
Pentru mine, motociclist de peste 13 ani, normal ca aleg Yamaha, in locul unei masini.