| Nostradamuss a întrebat:

Cine e din Iasi si are taxiu personal? Ma intereseaza daca se merita sa cumpar unul si sa-l inchiriez, as vrea sa stiu ce taxe si impozite se platesc.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Chiar azi discutam cu un taximetrist care zicea ca aproximativ jumate' din taxiurile din Iasi sint ale politistilor de la rutiera... Nu am taxi dar in Iasi chiar cam e nevoie de taxiuri de multe ori.
@bula2014: Sint foarte multi de nimeni de-astia care merg cu taxiul...

| bula2014 a răspuns:

Multe frate si nu se merita nu mai merge nimeni cu taxiu.