| nicuburcica a întrebat:

Cine îmi poate da și mie un sfat? Mi-am montat pe mașina un casetofon MP5 cu camera marșarier, camera am conectat-o de la becul marșarier, totul bine și frumos pană in momentul când pornesc motorul. Dacă calc frana sau dau semnal playerul primește semnal de la cameră, dar asta nu de fiecare data. Când motorul nu este pornit și am doar contactul pus nu face aceste probleme. Cine îmi poate da câteva sfaturi îi mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| TheChocolate a răspuns:

Probabil e de la o siguranta arsa sau una lipsa daca masina nu era echipata din fabrica cu un astfel de sistem