| Voicu_Jimy_1998 a întrebat:

Cine stie de unde pot inchiria in Bucuresti masina Lamborghini sau Ferari cu Sofer?

8 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Te duci la reprezentanta Ferrari Store de pe Calea Victoriei nr 1-5 si le spui doleantele. Bafta.

| sierra1 a răspuns:

La 13 ani? Da un lambo de jucărie (din metal să arate cât mai real) desigur

| Voicu_Jimy_1998 explică (pentru sierra1):

Plus, Nu am 13 ani

| sierra1 a răspuns (pentru Voicu_Jimy_1998):

30 Mai 2018 - "Vreau sa ma angajez si nu stiu unde, Am 13 ani si vreau sa găsesc un job de vară"

recunoașteți interpretul?

| johnnny123 a răspuns:

Ai strâns alocația pe 172 de ani?

| Voicu_Jimy_1998 explică (pentru johnnny123):

Esti prost? Nu este pentru mine

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Voicu_Jimy_1998
în 30 Mai | Voicu_Jimy_1998 a întrebat:
Vreau sa ma angajez si nu stiu unde, Am 13 ani si vreau sa găsesc un job de vară, Stiti cumva unul?

| Lostlyric a răspuns:

De la Marioara, din colt.