| Demennt a întrebat:

Cine stie un model de masina frumoasa pana in 2500 euro?

Răspuns Câştigător
| GabrielStn a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin frumos, depinde de motorizarea pe care o doresti, depinde de scopul in care utilizezi masina... exista enorm de multe modele
Dacia Logan
Audi A3/A4
BMW E46
Ford Focus/Fiesta/Mondeo
Opel Astra/Vectra/Corsa
Renault Clio/Megane/Laguna
Seat Ibiza/Leon/Toledo/Cordoba
Skoda Octavia/Fabia
VW Bora/Golf/Passat/Polo.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Masina frumoasa e un concept subiectiv. ce e frumos pentru noi poate nu e pentru tine.

gasesti un mini cooper prin banii aia daca vrei o masina frumoasa

| KNST a răspuns:

Ce vrei sa spui prin "frumoasa"? Poate ca ce-mi place mie... nu-ti place tie.winking Dupa mine, la 2500 euro, iti poti lua un Ford frumos, sau un Mitsubishi. Sau, poti cumpara o masina mai veche, cu linii frumoase, dar cu performante mai slabe. Tu, de fapt ce vrei?

| TabletaSB a răspuns:

Corsa c.

| suntserios a răspuns (pentru radubz):

Trebuia sa fie cineva care la buget de 2000euro sa recomande un cazan de bmw.

da, da stiu, tu sau un prieten care are un prieten care cunoaste pe cineva si a luat bmw ca nou cu 2000 euro

| radubz a răspuns (pentru suntserios):

Nu inteleg de ce imi vorbesti asa. Am doua masini, un Passat B6 si un BMW E46 si pe BMW voi cere 2500 de euro la primavara, si te asigur ca nu e cazan. Nu are nici o eroare in bord, are doar niste puncte de rugina cauzate de varsta, dar nimic vizibil. Omul a intrebat de masina frumoasa pana in 2000 de euro. Nu prea puteam sa recomand un Opel Corsa, nu?

| AndreiMadda a răspuns:

Golf 4 2000-2001
Passat 2000-2001
Vectra b
Astra g
Ford Focus 1.