| liviupaun a întrebat:

Credeti ca am sanse sa-mi vand peugeo-ul din 2007 la 20000km la 8400 de euro?

5 răspunsuri:
| andi a răspuns:

La 20.000 km masina e practik noua. daca e hidramata cu atat mai bine, ai toate sansele. daca ai folosit-o la raliuri si la curse, sansele scad...

| liviupaun explică:

Modelul este 207 si nu este zgariata, nu am fost cu ea la curse sau raliu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vorbesti de model 207 ai toate sansele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand masinile frantuzesti sunt cam greu de vandut din cate stiu eu (piese scumpe), lumea se cam fereste de ele. Acum depinde si ce dotari ai pe ea....km nu sunt multi. Tu cat ai dat pe ea?

| onur a răspuns:

Da doar sa nu fie zgariata...eu stiu putin lovita...trebuie sa ai grija pana o vinzi k sanse aiwinking