| RichardHammondN1Fan a întrebat:

Credeti ca emisiunea Top Gear o sa mai dureze 7 ani pentru ca eu am 11 ani si vreau sa merg ca audienta acolo dar restrictia de varsta este de 18 ani?

Răspuns Câştigător
| razzvan27 a răspuns:

Depinde de rating... daca emisiunea aduce profit o sa reziste.e posibil pentru ca e o emisiune de divertisment de succes dar cine stie ce o sa se intample pana peste 7 ani. PS: super tare intrebarea!big grin

10 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca merg in ritmul in care merg la ora actuala in 2 ani sunt gata... falimentati si trimisi acasa ceea ce m-ar bucura fiindca doar dezinformeaza populatia si spun prostii un sfert din ce spun! Este emisiune de divertisment nu de tehnica!

| AndreiC a răspuns:

Probabil cea mai tare intrebare de pe TPU! laughing

| valy1233 a răspuns:

Ce intrebare comica laughing)

| KenzOOOXdX a răspuns:

laughing ce tare e intrebarea rolling on the floor dar eu nu cred ca o sa mai dureze atat

| undercover_4494 a răspuns:

Adevarul este ca peste 7 ani iti garantez ca nu o sa mai ai aceste ganduri, eu sincer detest audienta, e degeaba, nu se consuma carburant. Si mai trebuie sa stii un adevar, sper sa nu plangi...Richard Hamann a murit...

| pitcrv a răspuns:

Sigur nu.
Da stai linistit ca o sa apara alte emisiuni pe aceleasi teme

| cristinna23 a răspuns:

Depinde de ratingul pe care il are

| RichardHammondN1Fan explică:

Mama big grin undercover in primul rand se scrie "Richard Hammond" si in al doilea rand nu a murit ci doar a avut un accident de masina in 2006 despre care stiam demult.

| TheLastDancer15 a răspuns:

Normal ca nu! dar nu te speria, o sa apara si multe alte emisiuni asemanatoare oh go on

| ILuvBondVagaBond a răspuns:

ok Celalalt Fan Al Lui Richard Hammond ...audienta fiecarui episod se masoara la 1 miliard de telespectatori, deci daca nu vine Armaghedonul, este posibil ca top gear sa reziste. Sunt sigura insa ca nu cu aceeasi prezentatori. jeremy si James sunt deja batrani, peste 7 ani vor juca bingo in castelul personal, poate doar Richard va mai fi, daca semneaza in continuare contractele. Si ok, eu sunt fanul numarul 2!