| Alexluchi20 a întrebat:

Credeți ca in anii 2150-2200 mașinile vor mai avea computer de Bord navigație,roti, și volan(acela fiind Opțional deoarece atunci probabil va fi conducerea autonoma)

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cui îi pasă... atunci, toti vom conduce in nori

| johnnny123 a răspuns:

Tu ai rămas blocat pe întrebarea asta? Că ai repetat-o de vreo zece ori.

Mai ieși și tu la aer, plimbă-te puțin, poate reușește creierul să depășească starea asta.

Răspuns utilizator avertizat
| 1234568807 a răspuns:

In anii aia noi o sa fim scheleti putreziti, nu prea cred ca mai are importanta