| xt9000 a întrebat:

Credeti ca lotus elise e o masina de fata?

Răspuns Câştigător
| TDany a răspuns:

Evident,nu.

Masina de fete la cateva sute de mii de euro? Cine face asa ceva? laughing Pentru noi,barbatii sunt toate masinile sport, si celelalte clase. Ele au Fiat 100, Mini, Smart...le ajunge big grin

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

In nici un caz. Este o masina de circuit si nu prea vezi fete pe circuit!

| Stefanu a răspuns:

Eu cred ca este o masina compacta, mica si puternica, in nici-un caz masina de fata.
Stima!

| Eღilia62 a răspuns:

Nu prea cred.Dar mie mi-ar conveni sa am masina aia. thumbs up

| TommyHilfiger a răspuns:

Nu, deloc e o masina cu doua locuri de fite. Se potriveste oricui.

| DENIS2COOL a răspuns:

Nu clar. daca ar fi roz sau rosu atunci as zice da! dar se face mai bine in gri si albastru masina.deci pentru baieti