| AlexDorinel a întrebat:

Credeți ca o sa moara vreodată moda cu BMWurile la romani? Si de ce sunt asa apreciate aceste mașini în România, deși foarte putini își permit un BMW nou?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand vine sfarsitul lumii

| Violleta2022 a răspuns:

Din cauza snobismului!
Romanul este snob, tot ce vede la vecinul sau amicul lui, trebuie sa ai aiba si el.

| Violleta2022 a răspuns:

Care restul popoarelor?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nici americanii, canadienii, africanii sau australienii nu au acest procentaj de BMW-uri pe cap de locuitor, cum are Romania.
Ti-am mai spus ca stai foarte rau la capitolul cunsotinte generale!

Răspuns utilizator avertizat
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cat timp BMW va produce masini decente, iar preturile pe piata SH vor vi accesibile, vor exista clienti romani, indiferent daca vor fi oameni ok sau cocalari.

| Sofer a răspuns:

Pentru ca bmw e mașina adevărată ce te face pilot! Având tracțiune spate care se simte când te împinge în scaun brutal. Bmw, mașina de golan, smecher. happy

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Pentru că ai noștri nu știu altceva decât BMW?

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Culmea sunt unii care nu au casă dar au mașină cam așa stă treaba în România.

| TheStrategist a răspuns:

O să dispară când nu mai trăim noi probabil.

| 19flo79 a răspuns:

Nu o sa dispara moda asta. Is masini sport, germane si is ok doar ca is asociate cu manelistii si cu cocalarii.
Dar ca masini is ok