| Atti12 a întrebat:

Cu ce e cel mai bine sa cureti bordul unei masini si interiorul?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant solutii de curatenie pentru interior. Am una buna cu miros de cirese de la Mclaren bidonas portocaliu cu jet negru, si o carpa de microfibra lasa masina de parca au fost 2 femei parfumate in ea

| Violleta2022 a răspuns:

Sunt solutii speciale. Iti recomand acest produs, pe care eu l-am cumparat acum 4-5 luni si sunt multumita de el.

https://www.aliexpress.com/......53490.html

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In primul pas, trebuie sa elimini murdaria. Poti sterge praful cu o laveta ori perie cu microfibra. Apoi stergi cu ceva pentru curatare, servetel umed sau laveta imbibata in apa cu un detergent slab (pur).
Ultimul pas trebuie sa fie aplicarea unui produs ce infrumuseteaza si protejeaza. Eu folosesc produse cu silicon.