| Andrei20 a întrebat:

Cum Aflu Cate Puncate de Penalizare Am?

Răspuns Câştigător
| covexrobu a răspuns:

Se poate intra pe www.politiaromana.ro acolo cauti judetul in care esti tu si intri acolo. Vei gasi un formular pe care il completezi si vei primi un e-mail in cateva zile de la politisti maxim 2-3 zile daca nu primesti completeaza din nou.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe internet se poate dar asta nu stiu daca si in Romania e la fel ca in spania

| MisterKat a răspuns:

Salut! Te prezinti la Brigada de Politie Rutiera personal, cu buletinul, si ti se spune. Prin telefon nu vor. Pentru detalii suplimentare suna la 9544 - Circulatie.

| Zamfir_2974 a răspuns:

Cautate pe net si te casesty

| Andrei20 explică:

Pai explica-mi si mie mai Zamfire... de asta am pus intrebarea...stou ca pe net dar nu stiu cum. Spune-mi dac sti mai ZAMFIRE