| Mitica_Dumitru_1967 a întrebat:

Cum aflu culoarea mașinii, pe talon scrie decât roșu, mașină este un SANDERO STEPWAY 2009

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pe site-ul producătorului nu apare așa ceva? (culoarea oficială)

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cauta eticheta asta: https://imgur.com/a/XiThh3w
Mi se pare ca este pe partea dreapta a masinii, pe stalpul de mijloc, jos, spre prag.
In poza, codul este TEHNP, mai exact HNP. La tine trebuie sa fie alt cod.

| SoulReaver a răspuns:

Pe stâlpul central ai un sticker cu niște coduri. Eu am in talon roșu și am codul NV189. Cu codul ăsta mi-au făcut spray de retuș.