| Ibc_Ionut_1999 a întrebat:

Cum aleg un kit lambo door ceva ieftin și ok? Mulțumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Kitul lambo pe orice ce nu este lambo este un kitch insestetic si grosolan precum neoanele undercarwinking
imi place la nebunie tuningul dar nu in acest sens.
am vazut si in realitate cat si pe net ceva si mai urat masini in 5 usi (au 4 usi dar asa se numeste, sedan de ex.) care aveau acest tip de lambo, jenant urat si aiurea acest lambo kit a fost proiectat si gandit nu pentru show off ci pentru ca masinile lambo sunt late si intr-o parcare sa nu deschizi usa pe lateral ci in sus ca sa poti iesi, restul este ceva grosolan sa pui lambo door pe opel astra de exwinking
iarasi un kit lambo ieftin este la fel de placut auzului celor care se pricep in aftermarket precum ceea ce pun toti meltenii cand zic ca au pus kit suspensie sport de genul TA techix un kit de asta costand 1000 de lei complet, marci noname-chinezarii, cand ceva bun incepe de la 1000 de lei bucata (amortizor, arc etc) nu 1000 de lei kitul complet laughing
Deci ieftin si bun nu o sa existe vreodata, unde mai pui ca te costa ceva manopera la aceste lambo doorswinking
Parerea mea acum chiar daca te-am suparat, dar decat sa pui chinezarii mai bine te lipsesti my friend.

| Ibc_Ionut_1999 explică (pentru Simpatic):

Nu ai de ce sa ma superi fiecare are propria părere gusturile nu se discuta nu ma aștept sa iau ceva pomana dacă înțelegi ce zic dar sa găsesc ceva în raport calitate preț