| AdrianVoicu a întrebat:

Cum as putea sa invat pentru permis? Ce ma sfatuiti?
*Funda*

Răspuns Câştigător
| laurentiu80 a răspuns:

Prima data citeste legislatia (decretul), apoi apuca-te de chestionare. Majoritatea intrebarilor care iti va cadea la proba teoretica vor fi de pe siteul dcpriv.ro. Eu am luat acum 2 saptamani cu 22 de puncte, am invatat cam 2-3 zile maxim.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Faci toate chestionarele din carte. Pe cele gresite le faci iar. Toate dupa ce citesti legislatia. Si sa ai ultima carte aparuta.

| Florentina9210 a răspuns:

Mai putin sex si mai mult invatat!

| untu a răspuns:

Citeste mai intai intrebari si chestionare auto drpciv 2016 pentru obtinerea unui permis de conducere auto de categoria A, B, C, D si apoi cand esti gata sa dai examenul auto inscriete-te la cursul auto care dureaza 5 saptamani si apoi sa dai examenul auto in scris si apoi proba de conducere auto la politia rutiera!