| numesiprenume0 a întrebat:

Cum distrug cutia de viteze la o masina? Intreb nu pentru ca as dori, ci pentru a sti. Ofer funda!

9 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Mergi fara ulei.

| Violleta2022 a răspuns:

O poti distruge, folosind incorect ambreiajul sau lasand-o fara ulei.

| sierra1 a răspuns:

Bagă a 1 a sau marșarier la 100 pe oră

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

A sti*
O lasi fara ulei, sau schimbi vitezele fara ambreiaj, producand cat mai multa "caraiala".

| gabicoo a răspuns:

E simplu! Mergi pe șoselele patriei și vei găsi singur răspunsul la întrebarea ta!
Dacă nu ai răbdare folosești un ciocan!
Succes!
happy

| Bizon95 a răspuns:

Cu un ciocan mai mare?

| Goete a răspuns:

Fii tu insuti. Vei reusi

| Cutezătorul4k a răspuns:

Cand esti in a 5a dai pe modul "r"-racheta laughing

| GeorgeOG19 a răspuns:

Schimbi fara ambreiaj, cand nu calci ambreiaju destul, cand fortezi(ex esti cu a4-a si iti vine nebunia sa bagi in 2), cand dai in mers in modul racheta(R)