| 1Q a întrebat:

Cum fac programare online sa dau examenul teoretic pentru obtinerea permisului de conducere, eu apartin de Ilfo? Am dat pe site-ul lor sa fac programre dar nu stiu ce sectiune trebuie sa aleg, este corecta sectiunea,, Inregistreaza dosar examinare,,, poate sa ma ajute cineva? FUNDA

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Ai mai jos linkul direct pentru "Inregistreaza dosar examinare" pe Ilfov.
Dupa cum vezi la finalul adresei, scrie "theory examination", ceea ce inseamna examenul teoretic (sala).
Iti alegi de pe calendar o data disponibila (casuta verde) si ora la care se poate sustine proba.
https://www.drpciv.ro/drpciv-booking/formular/23/theoryExamination

1 răspuns:
| OkoJiko63 a răspuns:

Salut! Ai putea întreba un profesor auto.